inne

Adaptery dla aparatów Nikon

inne Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 185,00 zł

  UMOŻLIWIA BEZPROBLEMOWĄ WSPÓŁPRACĘ OBIEKTYWÓW SYSTEMU VOIGTLANDER RETINA DKL Z APARATAMI NIKON (analogowe i cyfrowe) WYSOKA JAKOŚĆ OSTRZY RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ NOWA WERSJA ADAPTERA! (POPRAWIONY PIERŚCIEŃ PRZYSŁON! WIĘKSZA SKALA)

  Oczekiwanie na dostawę
 • 295,00 zł

  SZUKASZ NAJLEPSZEGO ADAPTERA NA RYNKU? Z KTÓRYM NA PEWNO NIE BĘDZIESZ MIAŁ PROBLEMÓW? ZAUFAJ ADAPTEROM K&F.NAJBARDZIEJ PRECYZYJNIE WYKONANY ADAPTER NA RYNKU.OSTRZY W PEŁNYM ZAKRESIE, RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ.BARDZO PRECYZYJNY MECHANIZM BLOKOWANIA OBIEKTYWU.UNIWERSALNE MOCOWANIE STATYWOWEIDEALNY DO ZDJĘĆ ORAZ FILMOWANIA.WERSJA Z PUDEŁKIEM.

  W magazynie
 • 239,00 zł

  SZUKASZ NAJLEPSZEGO ADAPTERA NA RYNKU? Z KTÓRYM NA PEWNO NIE BĘDZIESZ MIAŁ PROBLEMÓW? ZAUFAJ ADAPTEROM K&F. NAJBARDZIEJ PRECYZYJNIE WYKONANY ADAPTER NA RYNKU. OSTRZY W PEŁNYM ZAKRESIE, RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ. BARDZO PRECYZYJNY MECHANIZM BLOKOWANIA OBIEKTYWU. IDEALNY DO ZDJĘĆ ORAZ FILMOWANIA. KOMPLET DEKIELKÓW WERSJA Z PUDEŁKIEM.

  W magazynie
 • 260,00 zł

  NAJBARDZIEJ PRECYZYJNIE WYKONANY ADAPTER NA RYNKU.OSTRZY W PEŁNYM ZAKRESIE, RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ.BARDZO PRECYZYJNY MECHANIZM BLOKOWANIA OBIEKTYWU.UNIWERSALNE MOCOWANIE STATYWOWEIDEALNY DO ZDJĘĆ ORAZ FILMOWANIA.WERSJA Z PUDEŁKIEM.

  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów