Kategorie

Bestsellery

Nowe produkty

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • 248,00 zł

  Wysokiej jakości, lekki aluminiowy statyw (uwaga, jego waga to tylko 1,35 kg) o sztywnej, stabilnej konstrukcji, wyposażony w głowicę kulową o maksymalnej wysokości 161 cm.  Model ten można polecić szczególnie osobom potrzebującym kompaktowego, lekkiego statywu na kilkudniowe wyjazdy podczas których liczy się każdy gram sprzętu i miejsce w bagażu.

  W magazynie
 • 319,90 zł

  Wysokiej jakości, profesjonalny statyw o wysokości maksymalnej 175 cm - min. 56 cm wykonany z magnezu i aluminium statyw z funkcją monopodu. Doskonale spisujący się w fotografii makro, o sztywnej, stabilnej konstrukcji, wyposażony w głowicę kulową 3D.

  W magazynie
 • 480,00 zł

  Wysokiej jakości, profesjonalny statyw o wysokości maksymalnej 190 cm, wykonany z magnezu i aluminium statyw z unikatową funkcją mocowania typu T oraz monopodu o maksymalnej wysokości 195 cm. Doskonale spisujący się w fotografii makro, o sztywnej, stabilnej konstrukcji, wyposażony w głowicę kulową.

  W magazynie
 • 142,00 zł

  SZUKASZ NAJLEPSZEGO ADAPTERA NA RYNKU? Z KTÓRYM NA PEWNO NIE BĘDZIESZ MIAŁ PROBLEMÓW? ZAUFAJ ADAPTEROM K&F.NAJBARDZIEJ PRECYZYJNIE WYKONANY ADAPTER NA RYNKU.OSTRZY W PEŁNYM ZAKRESIE, RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ.UMOŻLIWIA BEZPROBLEMOWĄ WSPÓŁPRACĘ OBIEKTYWÓW O MOCOWANIU NIKON (TEŻ G) Z SYSTEMEM LEICA L-MOUNTIDEALNY DO ZDJĘĆ ORAZ FILMOWANIA.

  W magazynie
 • 138,90 zł

  NAJBARDZIEJ PRECYZYJNIE WYKONANY ADAPTER NA RYNKU.OSTRZY W PEŁNYM ZAKRESIE, RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ.UMOŻLIWIA BEZPROBLEMOWĄ WSPÓŁPRACĘ OBIEKTYWÓW O MOCOWANIU M42 Z SYSTEMEM LEICA L-MOUNTIDEALNY DO ZDJĘĆ ORAZ FILMOWANIA.DEMONTOWALNA W RAZIE POTRZEBY BLOKADA DZIAŁA ZE WSZYSTKIMI OBIEKTYWAMI M42, RÓWNIEŻ Z TAKUMARAMI.

  W magazynie
 • 139,90 zł

  NAJBARDZIEJ PRECYZYJNIE WYKONANY ADAPTER NA RYNKU.OSTRZY W PEŁNYM ZAKRESIE, RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ.IDEALNY DO ZDJĘĆ ORAZ FILMOWANIA.

  W magazynie
 • 179,00 zł

  NAJBARDZIEJ PRECYZYJNIE WYKONANY ADAPTER NA RYNKU.OSTRZY W PEŁNYM ZAKRESIE, RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ.UMOŻLIWIA BEZPROBLEMOWĄ WSPÓŁPRACĘ OBIEKTYWÓW O MOCOWANIU CANON FD Z SYSTEMEM CANON EOS RIDEALNY DO ZDJĘĆ ORAZ FILMOWANIA.

  W magazynie
 • WYKONANY Z WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓWDOŁĄCZONA SPECJALNA "PODUSZECZKA" DO LEPSZEGO DOPASOWANIA OBIEKTYWUOCHRONA PRZED NAGŁYMI ZMIANAMI TEMPERATURZABEZPIECZONE PRZED WILGOCIĄ WNĘTRZEBEZPIECZEŃSTWO ORAZ KOMFORT FOTOGRAFOWANIASZYBKIE ZAMYKANIE I OTWIERANIEMOŻLIWOŚĆ TROCZENIA DO PLECAKA, PASA, TORBYWNETRZE: WYSOKOŚĆ 15 CM, ŚREDNICA 8,5 CM

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów