SONY (MAF)

Adaptery MA (MAF) dla aparatów i kamer o mocowaniu SONY E-mount (NEX)

SONY (MAF) Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 125,00 zł

  SZUKASZ NAJLEPSZEGO ADAPTERA NA RYNKU? Z KTÓRYM NA PEWNO NIE BĘDZIESZ MIAŁ PROBLEMÓW? ZAUFAJ ADAPTEROM K&F.NAJBARDZIEJ PRECYZYJNIE WYKONANY ADAPTER NA RYNKU.OSTRZY W PEŁNYM ZAKRESIE, RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ.BARDZO PRECYZYJNY MECHANIZM BLOKOWANIA OBIEKTYWU.UMOŻLIWIA SWOBODNĄ REGULACJĘ PRZYSŁONYIDEALNY DO ZDJĘĆ ORAZ FILMOWANIA.WERSJA Z PUDEŁKIEM.

  W magazynie
 • 140,00 zł

  WERSJA PRO ADAPTERAPIERŚCIEŃ UMOŻLIWIAJĄCY REGULACJĘ PRZYSŁONY W ADAPTERZESPECJALNA POWŁOKA MINIMALIZUJĄCĄ ODBLASKI I REFLEKSY, FLARYWZMOCNIONE MOCOWANIACHCESZ MIEĆ NAJLEPSZY ADAPTER NA RYNKU? Z KTÓRYM NA PEWNO NIE BĘDZIESZ MIAŁ PROBLEMÓW? ZAUFAJ ADAPTEROM K&F.NAJBARDZIEJ PRECYZYJNIE WYKONANY ADAPTER NA RYNKUOSTRZY W PEŁNYM ZAKRESIE, RÓWNIEŻ NA...

  W magazynie
 • 170,00 zł

  Najnowsza wersja adaptera, która współpracuje również z aparatami Sony a7S, a7 II, a7S II, a7R II, A7 III, A7R III, A7S III, A7IVWyposażony w funkcjonalny pierścień zmiany przysłonyJeszcze lepsza powłoka minimalizująca odblaski, refleksy, flaryUtwardzone mocowaniaGwarancja braku deformacji i zniekształceń pierścienia nawet po 100 000 demontaży!

  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów