Adaptery dla SONY (MA)

Adaptery dla systemu SONY / Minolta MA

Adaptery dla SONY (MA) Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • 155,00 zł

  ADAPTER TYPU ZAMIENNIK BAGNETU OSTRZY RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ! NAJLEPSZA JAKOŚĆ WYKONANIA WYKONANY Z CHROMOWANEGO MOSIADZU ZAGŁĘBIENIA POPRAWIAJĄCE PRACE PRZYSŁONY INSTRUKCJA MONTAŻU! (ZJDĘCIA)

  W magazynie
 • 95,00 zł

  POTWIERDZENIE OSTROŚCI - CHIP DANDELION WYKONANY Z CHROMOWANEGO MOSIĄDZU!  JAKO JEDEN Z NIELICZNYCH NA RYNKU DZIAŁA RÓWNIEŻ Z NOWYMI MODELAMI SONY A55 i A77!!  OSZCZĘDZASZ CZAS I NERWY - KUPUJESZ NAJLEPSZY ADAPTER NA RYNKU 100% NAJLEPSZY ADAPTER DO MINOLTA SONY NA RYNKU!  PODZIAŁKA NA GÓRZE W PRAWIDŁOWEJ POZYCJI - PATRZ JAKOŚĆ! 

  W magazynie
 • 258,00 zł

  ADAPTER TYP ZAMIENNIK BAGNETU OSTRZY RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ!!! POTWIERDZENIE OSTROŚCI - CHIP DANDELION NAJLEPSZA JAKOŚĆ WYKONANIA   WYKONANY Z CHROMOWANEGO MOSIADZU ZAGŁĘBIENIA POPRAWIAJĄCE PRACE Z PRZYSŁONĄ INSTRUKCJA MONTAŻU! (ZJDĘCIA)

  W magazynie
 • 29,90 zł

  BEZ NIESKOŃCZONOŚCI - IDEALNY DO ZDJĘĆ MAKRO

  W magazynie
 • 290,00 zł

  POTWIERDZENIE OSTROŚCI - CHIP DANDELION  WYKONANY Z ALUMINIUM ORAZ CHROMOWANEGO MOSIĄDZU!  JAKO JEDEN Z NIELICZNYCH NA RYNKU DZIAŁA RÓWNIEŻ Z NOWYMI MODELAMI SONY A55 i A77  OSTRZY W PEŁNYM ZAKRESIE (RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ!)  BLOKADA BOLCA PRZYSŁONY

  W magazynie
 • 165,00 zł

  OSTRZENIE W CAŁYM ZAKRESIE (RÓWNIEŻ NA NIESKOŃCZONOŚĆ)  Z KAŻDYM OBIEKTYWEM! BLOKADA IDEALNY DO FILMOWANIA WYSOKA JAKOŚĆ KOMPLET DEKIELKÓW

  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów